Oferta

WYDRUKI

Oferujemy Państwu możliwość wydruku dokumentów w formatach do A4 do A0, w odcieniach szarości (monochromatyczne) lub kolorowe, wykonywane na drukarkach cyfrowych laserowych lub atramentowych. Wydruki wykonujemy na papierze, kalce lub folii. Wydrukowane materiały mogą być na miejscu odpowiednio przycinane, składane, kompletowane i oprawiane. Dla stałych Klientów, realizujących duże zlecenia stosujemy atrakcyjne upusty oraz wydrukowaną dokumentację dostarczamy na terenie Bydgoszczy pod wskazany adres.

Wydruki wielkoformatowe

Od kilku miesięcy dysponujemy nowoczesnym urządzeniem OCE model TCS500, które jest jednocześnie drukarką CAD oraz wielkoformatową kopiarką i skanerem. Dzięki temu urządzeniu oferujemy Państwu wydruki kolorowe oraz monochromatyczne w formatach od A4 do A0 oraz do szerokość 36", w najwyższej jakości. Druki wykonywane są w technologii atramentowej, w maksymalnej rozdzielczości 600 x 600 dpi. Jest możliwość druku na zwykłym papierze (do 120g), papierze fotograficznym (do 175g), kalce technicznej oraz folii poliestrowej.

Drukowanie wykonujemy z plików w następujących formatach:

dwg, dgn, plt, prn, cdr, psd, tiff, jpg

Sterowniki do tego urządzenia można pobrać ze strony producenta: POBIERZ

Wydruki do formatu A3

Wydruki w małych formatach wykonywane są na drukarko-kopiarce Minolta Bizhub, w technologii laserowej, w maksymalnej rozdzielczości 600 x 600 dpi. Jest możliwość druku na grubym papierze (do 250g), kalce oraz folii. Na miejscu można skorzystać ze stanowisk komputerowych w celu ewentualnej obróbki dokumentów, przez ich wydrukowaniem.

KOPIOWANIE

Kserowaniem zajmujemy się od początku istnienia firmy. Na początku posiadaliśmy maszyny analogowe, dziś praktycznie wszystkie nasze urządzenia są cyfrowe. Podobnie, jak w przypadku wydruków, wykonujemy kopie monochromatyczne i w kolorze, w formatach od A4 do A0, w maksymalnej rozdzielczości 600 dpi. Nośnikiem kopii może być zwykły papier, tektura, kalka, folia.

Wykonane kopie można na miejscu odpowiednio przycinać, składać lub oprawiać. Gwarantujemy bardzo szybki czas wykonania nawet bardzo dużych ilości kopii.

SKANOWANIE

Dzięki posiadanym urządzeniom oferujemy Państwu usługę skanowania w kolorze w formacie do A0. Skany wykonywane są w rozdzielczości do 600 dpi i mogą być zapisywane w formatach plików TIFF, PDF, JPG. Dzięki tak wysokiej rozdzielczości zeskanowany dokument nie straci jakości i może być ponownie wydrukowany w praktycznie oryginalnej jakości.

Usługę skanowania wielkoformatowego kierujemy głównie do biur projektowych, architektonicznych oraz osób zajmujących się DTP. Ponadto, proponujemy Państwu skanowanie całej dokumentacji w celu jej odpowiedniej archiwizacji oraz w celu edycji. Na miejscu znajdują się stanowiska komputerowe wyposażone w programy graficzne, co umożliwia odpowiednią edycję zeskanownych grafik.

Przewidujemy możliwość przesyłania do Państwa zeskanowanych dokumentów, co usprawnia realizację zlecenia i skraca czas dostępu do dokumentacji. Dla naszych stałych Klientów przewidujemy dostarczanie na terenie Bydgoszczy oryginalnej dokumentacji, z której były wykonywane skany.

PIECZĄTKI

Od kilku lat wykonujemy dla Państwa pieczątki. Z tej usługi korzystają profesjonalne firmy, urzędy, instytucje, specjaliści oraz osoby prywatne. Proponujemy Państwu szereg wzorów, aby pieczątka została przygotowana zgodnie z oczekiwaniami. Zamówione pieczątki są gotowe do odbioru następnego dnia.

Na miejscu prowadzimy sprzedaż opraw stempli w różnych kolorach, wielkościach i różnych producentów - od małych ręcznych stempli, przez datowniki, po duże automaty. W naszym sklepie, oprócz opraw, można także zakupić różne kolory tuszów.

Oprócz pieczątek wykonujemy także wizytówki. Proponujemy Państwu gotowe wzory lub przy projektach wymagających zaangażowania grafika polecamy wykonanie projektu przez naszych partnerów specjalizujących się w zleceniach graficznych. Wizytówki mogą Państwo realizować u nas w praktycznie dowolnej ilości.

ARTYKUŁY PAPIERNICZE

W naszej firmie możecie Państwo kupić artykuły papiernicze, szkolne i biurowe. Są to m.in.: długopisy, pióra, kredki, pisaki, markery, zeszyty, linijki, cyrkle, wszelkiego rodzaju papier w różnych kolorach, grubościach, formatach, teczki, segregatory, skoroszyty, koszulki, folie, tusze, pieczątki, druki akcydensowe, koperty, taśmy, itp. akcesoria. Jeżeli zdarzy się, że któregoś z artykułów zabraknie prosimy o zgłaszanie zapotrzebowania, abyśmy niezwłocznie mogli zamówić i dostarczyć brakujące towary.

Rodzaj sprzedawanych artykułów jest ściśle związany z charakterem naszej działalności usługowej i stanowi jej uzupełnienie. Istnieje możliwość składania indywidualnych zamówień. Wówczas we współpracy z Państwem dostarczamy towar, który najlepiej spełni Państwa oczekiwania.

Nie jesteśmy partnerem handlowym żadnego producenta artykułów papierniczych, dlatego sprzedawajmy towary różnych firm. Mamy możliwość swobodnego wyboru towaru, przez co zawsze możemy kierować się najwyższą jakością sprzedawanych towarów.

Dostępny asortyment wystawiony jest w naszych punktach na kilkunastu regałach i dobrany jest tak, aby mógł sprostać przeróżnym wymaganiom Klientów. Serdecznie Państwa zapraszamy do sklepu na ulicę Lipową lub Daszyńskiego, gdzie nasz personel jest do Państwa dyspozycji.

Życzymy udanych zakupów!

OPRAWA DOKUMENTACJI

W naszych punktach możecie Państwo także oprawić odpowiednio wcześniej powielone dokumenty. Proponujemy państwu oprawę prac dyplomowych w twardych oraz miękkich oprawach, w różnych kolorach, z możliwymi napisami. Ponadto wykonujemy bindowanie dokumentacji w formie zeszytów na bindownicy zwykłej oraz termobindownicy.

W celu ochrony dokumentów papierowych proponujemy Państwu w naszej firmie wykonywanie usługi laminowania dokumentów. Jest to najlepsza metoda ochrony dokumentu przed uszkodzeniem mechanicznym czy poplamieniem.